3 Tipy jak se kreativně vyžít v době koronaviru

1.

Zrušený festival, koncert, divadlo či kino? Co zkusit alternativu? Například festival Jeden svět / One World World nabízí řadu filmů k vidění online a dalším takovým portálem je i Aerovod.

2.

Unikla ti zajímavá přednáška? Shlédnout ji můžeš v klidu z pohodlí domova. Zlin Design Week uvolnil záznamy ze starších konferencí!
Skvělé přednášky ze světa současné architektury a urbanismu například CAMP – Centrum architektury a městského plánování nabízí online, takže campovat můžete i z domova!
Víte co je PechaKucha Night Prague [pečakuča:]? Je to rychlá 6 minutová prezentace designéra, umělce, muzikanta nebo jiné zajímavé osobnosti. Nejen v ČR se odehrálo spousty dílů, koukni na záznamy a inspiruj se jejich příběhy.

3.

Využijte získaný čas a zvelebte si svoje příbytky, je tolik věcí, na které jste do teď neměli čas. Vyražte třeba na zahradu pro proutí a udělejte si velikonoční výzdobu.

Posledním takovým nezařazeným tipem je pak jedna prosba a to pokud jste zruční a chtěli byste nějak přispět svou troškou v tomto čase, můžete ušít roušku a odeslat potřebným. Více informací naleznete???? Babíkov z.s..

Žádné produkty v košíku