PRÁZDNINY #doposlednihodousku

Školní rok se blíží mílovými kroky, ale Ty rozhodně nemusíš věšet hlavu!

Astronomické léto končí až 23. září. Máme pro Tebe pár rychlých osvěžujících tipů na to, jak využít tyhle prázdniny do posledního doušku!

Ciziny máš plný kecky a vzpomínáš, jaké dobrodružství si zažil na vodě?

My rozhodně tenhle tip „mokrého“ cestování doporučujeme. V obležení krásné přírody se můžeš kdykoli schladit v hluboké tůňce a obědem z táboráku rozhodně nic nezkazíš. #ahoj

Když do města přijde hic, nejlepší je jet na hory.

Ve stínu kapradin a pod korunami stromů je hned všechno vedro snesitelnější. A když tě to chození po horách na chvíli omrzí, máme pro tebe vymyšlený skvělý program, u kterého ti rozhodně nevyhládne!
#domacichleba #zestatku

Léto a víno, to jde rozhodně k sobě, protože pitný režim se nesmí podceňovat.

Pokud se na Tebe valí práce ze všech stran, uteč na Moravu! Chvílí klidu, dobrého pití a jídla mají na Moravě velkou zásobu a na okamžik vypnout potřebuje občas každý. Ve vinném sklípku si ani nevšimneš, že teploty trhají rekordy, a když už ti poleze cimbálovka i ušima, můžeš navštívit krásné zámky v okolí z koňského hřbetu.

Ani v Praze se nebudeš letos nudit.

Jestli se ti rozbila klimatizace v autě a nechceš se trmácet na druhý konec republiky, můžeš se osvěžit ve Smíchovském suterénu, kde inspirace a skvělá atmosféra doslova srší. Trochu si u toho zamažeš ruce, ale výsledek bude stát za to! #workshopvyrobyporcelanu

Pokud by Tě to táhlo ještě pořád k vodě,

ale z práce Ti volno nedají, zkus pražskou Tróju. Nespočet vodních sportů, lodní kapitáni na každém rohu a netradiční občerstvovny všude, kam se podíváš.

A pokud jsi kreativní živel,

posledním tipem na strávení nepřekonatelné neděle je #workshopšperku. Hipsterská čtvrt‘, nespočet kaváren a inspirace kolem, to je okolí uměleckého ateliéru Elišky Lhotské, který Tě prostě nadchne!

Přejeme báječný konec léta a těšíme se na viděnou.
Tým Dovýroby.

Žádné produkty v košíku