O CZECHDESIGN

Jsme přesvědčení, že dobrý design může kreativním způsobem řešit naše každodenní problémy a zlepšovat život lidí s ohledem na jejich specifické potřeby. Jsme nevládní organizace, jejímž cílem je nadchnout pro design českou veřejnost i podniky a ukázat jim cestu ke spolupráci s designéry. Věříme, že takto posílené vazby prospějí všem: zvýší konkurenceschopnost firem, nabídnou lepší uplatnění designérům a přinesou kvalitní a funkční design všem jeho uživatelům.

Nabízíme pomoc firmám a institucím se zájmem o design, organizujeme soutěže, workshopy a semináře, pomáháme designérům prodávat jejich tvorbu a v neposlední řadě provozujeme nejstarší a zároveň nejčtenější portál o designu v České republice.

Naše organizace vznikla v roce 2003 díky odhodlání tehdejších studentů designu a zároveň nenapravitelných optimistů, kteří věří, že design může měnit každodenní život k lepšímu. Od spolupráce u jídelního stolu se nám podařilo vybudovat profesionální zastřešující organizaci pro český design. Náš web se od té doby stal místem, které kvůli aktuálním informacím, článkům a načerpání inspirace vyhledávají nejen profesionálové, ale také zástupy obdivovatelů českého designu.

www.czechdesign.cz

 

CZECHDESIGN SHOP

Při každodenní spolupráci s designéry jsme si uvědomili, co potřebují nejvíce — aby se jejich práce prodávala! Od roku 2016 jim v tom nadšeně pomáháme, protože po více než roce příprav se nám podařilo spustit vlastní e-shop. Mimo kamenné prodejny ve Vojtěšské 3 tak naše designové lahudkářství najdete i online.

Do našeho obchodu vybíráme kvalitní design, ať už se jedná o autorskou práci nebo sériovou výrobu, jež vzešla ze spolupráce s designérem. Výtěžek z prodeje navíc dále využíváme k financování aktivit přispívajících k rozvoji českého designu.

shop.czechdesign.cz

Žádné produkty v košíku