G. Benedikt

Nejmodernější porcelánkou v Čechách je jistě karlovarská porcelánka G. Benedikt. Její inovativní technologie přispívají ke vzniku kvalitního porcelánu s nevšední kvalitou.

Kdo by neznal porcelánový servis Melodie, narazíte na něj snad v každém hotelu. Víte, že je vyráběn v Karlových Varech? Porcelánku založili bratři Benediktové roku 1882 a dnes je to nejmodernější a prosperující porcelánka hlavně díky kladnému přístupu k designérům a inovacím.

Jejich fabriku doplňuje i stylová vzorkovna od studia Olgoj Chorchoj, uvidíte zde výrobky, které byli nominovány na cenu Czech Grand Design 2015. Nám se velice líbí práce designéra Matěje Polácha, jehož porcelánový servis Active navržený speciálně pro G. Benedikt je určený pro starší generaci. Je to velmi chytře a noblesně pojatá sada.

Když se vrátíme k Melodii, je to klasika, která neomrzí, momentálně je aplikovaná i na novou kolekci Ess klasse a vypadá prostě skvěle! Porcelánku G. Benedikt obdivujeme, pod značkou Langenthal a Lilien se prodává Český porcelán i ve Švýcarsku.

www.hotelovy-porcelan.cz
www.facebook.com/G-Benedikt

Žádné produkty v košíku