Supermarket WC

Během roku zde uvidíte spoustu zajímavých výstav, prostřednictvím kulturních a vzdělávacích projektů ukazuje, že design je běžnou součástí každodenního života. Probíhá zde velké množství dílen, přednášek a workshopů.

Výstavní program galerie:

MLADÉ A NOVÉ – PŘÍLEŽITOST PRO STUDENTY A ŠANCE PRO ORGANIZACE

Cílem tohoto projektu je ukázat široké veřejnosti příklady dobré spolupráce studentů a organizací v oblasti designu a inovací řízených designem. Druhou část tvoří výsledky internetové soutěže Nenuď se, ukaž se!. Jedná se o internetovou soutěž, která pomáhá zapojit různé věkové kategorie do komunitního a veřejného života města a okolí.

DESIGN FOR ALL – DESIGN PRO VŠECHNY

Výstavy všestranně přívětivého a snadno použitelného designu, který zohledňuje témata a potřeby znevýhodněných skupin např. seniorů nebo handicapovaných, sociálního či ekologického designu.

DESIGN A ŽIVOT

Představujeme české firmy, které díky spolupráci s profesionálními designéry a studii, upevnily svou pozici na trhu, a díky nimž se designové kousky staly součástí běžného života.

MLADÝ OBAL

Představujeme výsledky soutěže Mladý obal, která si vydobyla mezinárodní reputaci a výrazné postavení mezi soutěžemi pro mladé designéry. Každý rok se do ní hlásí několik set účastníků z několika desítek zemí světa. Projekt je realizován ve spolupráci s CZECHDESIGN

Galerie SUPERMARKET WC je malá galerie v centru dění, dáte si tam i skvělou kávu a můžete nakupit drobné „dyzajnovky“.

www.supermarketwc.cz
www.facebook.com/SUPERMARKETWC

img_1103

Žádné produkty v košíku